Драма во Шитп: Малолетник влегол дома со бомба – сите ќе ве разнесам (Видео)


Вознемирувачки викенд во Штип!bomba mk

Во населбата Балканска малолентник со бомба во рака влегол во својот дом и се заканувал на своите дека ќе ги разнесе, јавува тв Стар

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1