Дрво се откорна и згмечи 2 коли на Партизанска – Фото


Поради силниот ветер утринава на булеварот Партизански одреди паднало дрво. Дрвото кое се откорнало паднало врз 2 паркирани автомобили.

Фотографиите ги објави Прес24 и како што информира освен материјалната штета, нема повредени

Фото – press24

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1