Емотивно видео: 90 годишен дедо докажа дека љубовта трае вечно


90 годишниот Пол во видеото заљубено и пее на својата сакана „Let Me Call You Sweetheart“ и со тоа докажа дека љубовта може да трае вечно.

Имоген и Пол стапиле во брак на 15 јуни 1947 година.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1