ФОТО: Била вистинска убавица- ова е девојката која се удави во Дунав


Ова е девојката чиј живот згасна вчера, на трагичен начин.

За младата Анастасија Стајиќ, која настрада во несреќата кај Ада Хуја, велат дека го сакала ноќниот живот и добриот провод, но паралелно со тоа била многу вредна и одгворна девојка, полна со позитивна енергија.

devojka-500 devojka-1-500 devojka-2-500

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1