Фото: Боже нека аутото ми работи како саат, нека не троши многу – АМИН


 

 

По поскапувањето на бензинот само господ може да ни е напомош. Дали овој горд сопственик на овој автомобил тоа си го земал здраво за готово?

Не знаеме што се случува на фотографијава. Дали попот станал автомеханичар, дали дели совет за кубикажа или пак го благословува новото возило на сопствениците. Погледнете па заклучете сами.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1