ФОТО: Четвроица се борат за живот – тешка сообраќајка во скопско Батинци


Четири лица се борат за живот по тешката сообраќајка која вечерва се случила во скопско Батинци, велат очвидци за Press24. Информацијата се уште нема потврда од полицијата

dfsadfsdf wersad_0

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1