Фото: Гол кинез на улица поздравувал полицајци


Еден Кинез бил во центарот на вниманието кога потполно гол ги поздравил полицајците на среде улица во градот Хефеи, а потоа скокнал на еден автомобил и го блокирал сообраќајот.

Кинезот направил голем метеж во сообрајќајот, застанувал возила, трчал, се фрлал по автомобилите и им го лижел ветробтанското стакло.

Кога во пресрет му дошол полициски автомобил, непознатиот човек застанал пред возилото, ги поздравил полицајците и одиграл некој вид на сопствен танц.

Полицијата го приведила веднаш по инцидентот.

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1