Фото -,,Нисам бабојеба*, одрадио сам посао и дужи ми 50 еура,, жалба на затвореник до суд


 

Нема коментар – едноставно прочитајте ја совршено срочената жалба на затвореникот долу потпишан, упатена до судиката во судот во Зајачар.

Фото -офф.нет.мк

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1