Фото: Почна да се кити новогодишно Скопје


Вчера, во вечерните часови биле забележани екипи на службите најмени за украсување на градот. Според порталот скопјеид екипите го започнале новогодишното украсување, а стартувале од булеварот Партизанска. 

Фото – Скопје ид

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1