ФОТО: Што се случи со детето кое се бореше со Путин?


Владимир Путин во една прилика имал кратко одмерување на силите со едно момче.putin-dete

А еве што се случи со момчето:putin-dete1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1