ФОТО: Што се случува на Бит пазар- се возат на кровот на автобусот


Фотографијата е направена вечерва на Бит пазар, а е објавена во Фејсбук групата  Ѕид на сообраќајниот срам

Screenshot_3

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1