Фото: Си ги истетовирал Вилијам и Кејт на забите !!


ZABI TETOVAZA2Годинава имаше секакви чудни тетоважи, но оваа се чини дека ги надмина сите ,,луди,, тетоважи.

25 годишно момче минал 6 часа на забарски стол за на забите да му ги истетовираат ликовите на принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт.

Еве како изгледа таа тетоважа

ZABI TETOVAZA

ZABI TETOVAZA2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1