ФОТО: Цела кумановска администрација утре на протести во Скопје – списоците на СДСМ


Порталот Курир објави списоци на кумановскиот огранок на СДСМ кој треба да организира граѓани вработени во администрацијата да дојдат во Скопје на утрешниот протест на опозицијата

Извор/Фото – Курир

spisok-2500

spisok-3500

spisok500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1