ФОТО: Убиецот од Србија со жртвите на заедничка фотографија


masakr srbija foto siteЗаедничка фотографија на убиецот Љубиша Богдановиќ со фамилијата и соседите, на која се наоѓаат и седум лица кои утринава беа монструозно убиени.

Според зборовите на мештаните тој бил мирен, вреден и повлечен човек, кој никогаш не доаѓал во конфликт со законот.

Засега не е познато зошто Љубиша се решил да го изврши масакрот, пукајќи им на луѓето директно во глава. пред да започне да пука само рекол ,, нема за нас повеќе живот,,

МАСАКР ВО СРБИЈА: УБИЛ БЕБЕ И 12 СОСЕДИ, ПА ПУКАЛ ВО ЖЕНАТА И ВО СЕБЕ (ВИДЕО/ФОТО)
ЌЕРКИТЕ НА УБИЕЦОТ ОД СРБИЈА ВО ШОК
УБИЕЦОТ ОД СРБИЈА МИНАТАТА ГОДИНА ОСТАНАЛ БЕЗ РАБОТА, УЧЕСТВУВАЛ ВО ВОЈНАТА И НЕМА ДОСИЕ

masakr srbija foto site

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1