Фото/Видео: Еве ги девојките кои ја добиле ,,дебели девојки,, сметката


 

Трите девојки кои ја добиле сметката во ресторан на која пишувало ,,дебели девојки,, излегоа да си ја раскажат својата приказна. Едната од нив премногу емоционално ја доживеала целата оваа ситуација, за која ресторанот тврди дека е грешка на келнерот кои сега е суспендиран.

Kомплетната информација на следниот линк –

Фото: Им дале сметка за ,,дебели,, во ресторан – навредените гости бараат оштета

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1