Гори погон за полнење на гас близу млекарата Здравје Радово во Струмица


Пожар зафатил погонот за полнење на гас близу фабриката Здравје  Радово во Струмица. Погонот и млекарата според информациите се наоѓа на 3 км од градот, близу с. Василево, јавува Кумановски Муабети

20140816_120437-1024x576 20140816_12043901-620x264 20140816_120433-1024x576

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1