И Гоца Тржан се повлекува од „Ѕвездичките на Пинк“


Членот на жирито на „Ѕвездичките на Пинк” Хари Мата Хари објави дека нема веќе да биде дел од шоуто, а по неговите стапки оди и познатата пејачка Гоца Тржан.goca-trzan

– Многу е голема веројатноста дека нема да останам член на жирито, како и Хари. Тоа е многу големо трошење на ликот и делото. Имам друга работа, која ми е примарна, така што најверојатно во втората сезона нема да ме гледате, изјави Гоца.

Најверојатно таа се повлекува бидејќи сака да се посвети на семејството, особено на својата мала ќеркичка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1