Ја силувал за 8-ми март, се правдал дека и платил за сексот


На денот на жената 8.ми март во приградската населба Трново било пријавено силување. Босанските медиуми пишуваат дка истиот ден околу 16:10 часот непознат маж ја силувал 57-годишната Б.М. во нејзината куќа, а подоцна полицијата го уапсила Екрем Пајазетовиќ (53) од Велика Кладуша.

siluvanje1-Откако ја добивме пријавата отидовме о куќта каде беше извршен разговор со Б.М., која изјави дека непознат маж, на возраст од околу 50 години, низок, со качкет. Откако дошол ја прашал дали сака да се омажи со него, а потоа почнал да ја допира по телото, истакна Фадил Балич, портпарол на МУП УСК.

Жената  истакна дека тој со сила прво ја натерал на орален секс, а потоа на сексуален однос. За целото тоа време и ја држел раката на уста за да не бара помош.

По силувањето, неколку пати и удрил шамар и боксови по главата, навредувајќи ја со погрдни зборови.

Насилникот истакнал дека тоа не било силување, туку тој и платил за да имаат секс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1