Каде Даниел ќе го помине Велигден?


Даниел Кајмакоски некое време престојуваше во родната Струга, но за него обврските продолжуваат и тој дури за празникот напорно ќе работи.

Моментално Даниел е во Белград, каде што има навистина многу работни обврски. Тој ги поздрави обожавателите на својот Фејсбук профил и им посака среќни празници.

Фото Курир

danielsk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1