Користите Скајп? После ова ќе се запрашате двапати!


Ако сте активен корисник на Скајп, ова би можело да ве натера да размислитеdevojka place uzas strav

„Unfriended“ е филм со нова димензија на хорор. Дејството на акцијата се одвива на екраните на компјутерите откако на интернет осамнала видеоснимка на девојка која малку претерала со забавата. Откако поради снимката ја малтретираат, таа одлучува да изврши самоубиство, а дури потоа следат низа мрачни настани.

Филмот е дело на Тимур Бекамаметов, продуцент Џејсон Блум, а филмот ќе го објави „Blumhouse Productions“ задолжен за хорори како “Paranormal activity” i “The Purge”.

Во Кина доаѓа на 17 април

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1