Кражба на велосипед среде бел ден во Центар (ФОТО)


Денеска во центарот на Скопје околу 09.часот кај улица Македонија на еден скопски ресторан му бил украден велосипедот за разнесување на храна Погледнете ги фотографиите кои го покажуваат чекор по чекор крадецот и како на крај тој го зема точакот..

Во еден миг се гледа и ликот на човекот кој го „собрал“ велосипедот Од пред деловен објект, кој се наоѓа на улицата позади Собранието

Screenshot_82Screenshot_83 Screenshot_84

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1