Кристијан Голубовиќ пуштен од затвор на погребот на мајка си


Кристијан Голубовиќ е пуштен од затворот да оди на погребот на мајка си. Со придружба од затворот, тој со свеќа во раката тргна да каже последно збогум на мајката Милјанка.

Таа почина на 1. јануари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1