Летаа микрофони, пцовки, закани – Собранискиот циркус вчера (ВИДЕО)


jani makraduliВчерашниот циркус во собранието траеше до доцна во ноќта.

Прво имаше разменување на погрдни зборови и закани, потоа обид за ,,физичко,, сопирање на комисијата, па двајца пратеници на една говорница, извадени микрофони ставени среде соба, скршено нокте и што ли уште не.

Вчерашната слика во собранието не се опишува – едноставно не доликува да се опиште. Затоа погледнете сами што се се случуваше.

ВИДЕО: ПРАТЕНИЦИТЕ ПРЕД ТЕПАЧКА – ЕДЕН ЧЛЕН ГО СНИМИЛ ИНЦИДЕНТОТ
НОВ ИНЦИДЕНТ ВО СОБРАНИЕТО – ВИКАЊЕ, ЗАКАНИ, СКАНДИРАЊЕ (ВИДЕО)

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1