Мадона не се бричи под мишки (Фото)


Кралицата на попот, Мадона, многупати изненадувала со своите јавни појавувања. Овојпат освен што ја изненади, и ја згрози јавноста. Објавувајќи фотографија на “инстаграм” покажа дека може да биде и неуредна, па публиката успеа да види како изгледа со влакна под пазувите

Под фотографијата напиша:

– Долга коса и баш ми е гајле.

madona miski

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1