Мадона падна на сред сцена на доделување награди (Видео)


Мадона доживеа несреќа на доделувањето на Британските музички награди. Таа летна преку три огромни скали, по што стана и продолжи да пее…Screenshot_39

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1