Македонец бил полицаец, примерен татко и сопруг – сега трансексуалец во Големиот Брат (Фото)


Цоци Јакимовски, така го знаат неговите колеги полицајци во Тетово, а така го знаеле и сите пријатели и роднини.

Цоци кој бил дел од воениот конфликт во Тетово 2001 и ја погледнал смртта во очи бидеки само среќа го спасиле од куршумите на терористите пред 8 години решил се да остави и да стане жена, пишува Курир.

polic-tet

Убавиот семеен живот работата во полицијата, саканата сопруга, складните семејни односи ги заменил со хормонски апчиња.

Му пораснале гради, почнал да се облекува како жена. Така почнал и да се однесува. И изгубил се.

И работа и пријатели и роднини, а најлошото од се семејството. Социјалната служба му забранила да ги гледа децата со образложение дека: Тој им е татко, а не мајка на децата…

Сега се вика Андреа, освен што има гради и долга коса се останато на него е машко.662978_veliki-brat-ulazak-29040915foto-tv-prva_ff_thumb_medium500_753

Се уште го има и машкиот полов орган и не планира да се оперира.

Се однесува како жена и сака жени. Која е причината за така да си го промени животот се уште е непознато…

Се друго ви е познато од Големиот Брат…

Курир.мк

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1