Мало дете снимено шета на работ од прозорецот на 8 кат (Видео)


beba-na-prozoru-foto-youtube-1390416227-432495Едно мало дете неколку сантиметри го делеа од сигурна смрт, откако решило да се прошета на прагот од прозорецот на осмиот кат од зградата.

Очигледно никој возрасен не беше во собата за да ја забележи оваа лудорија и да го тргне детето, затоа што истото го повторуваше неколку пати.
Дури на крајот на видеото, некој од внатре го повлече детето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1