Маж силувал 44-годишна жена која му била роднина


Четириесет и седум годишен маж од село Сарај во општина Босилово, пред две недели силувал 44-годишна жена, која му била роднина.Мајката на жената дури вчера го пријавила случајот во струмичката полиција.

Во струмичката болница на жената и бил извршен гинеколошки преглед, а силувачот е уапсен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1