Мирослав Илиќ ми направи дете, па не шутна двајцата!


Поранешната љубовница на Мирослав Илиќ отворено проговори за нејзината врска со познатиот пејач. Мирјана Антоновиќ, која тврди дека пред 30 години му родила син на Мирослав Илиќ, за српски „Курир“ открила детали за нивната врска која ја започнале во Америка. Мирјана открива дека со Мирослав била во врска две година, но и дека последен пат го видел својот син Девин, кој се родил пред 29 години во Њујорк, кога тој имал само 18 месеци. Мирослав Илиќ тогаш наводно му ставил синџирче со крст околу вратот, кое Девин до ден денес го носи.

miroslav-ilic-mirjana-antonovic-vanbracni-sin-devon-antonovic-foto-kurir-1432984264-669631

Кога сопругата на Мирослав дознала дека таа е бремена и се заканила и на Мирјана и на детето.

– Почна да ми се јавува и да ми се заканува мене и на моето дете. Велеше и дека ќе ги убие своите деца и Мирослав. Не сакав никој да настрада. Бидејќи тогаш бев кај сестра ми во Белград, се спакував и одлетав за Њујорк, а Мирослав се налути бидејќи се вратив во Америка – рекла Мирјана. Девин требало да се роди под името Кристијан Илиќ, но подоцна таа му го променила името во Девин, а кога се омажила, нејзиниот сопруг му го дал своето презиме Антоновиќ, објаснила Мирјана.

И популарниот пејач се огласил и рекол дека таа е психопата и дека тоа го прави од нејзин личен интерес.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1