Момчето кое ја задави девојката се обиде да се самоубие – скокна од прозор во судот


Александар Шундиќ од Белград кој ја уби својата девојка, откако прво на социјалната мрежа Фејсбук и остави песна во изведба на Тоше, денеска се обиде да се самоубие. Денеска кога бил одведен во кривичниот суд во Србија, тој скокнал од втор спрат во обид да се самоубие.

srbija momceМомчето било веднаш со брза помош пренесено во Ургентниот центар во Белград и засега е на интензивна нега и не се знае дали ќе преживее.

Инаку, тој во присуство на адвокат призна дека од љубомора ја задавил својата девојка.

23-годишниот Србин поради љубомора вчера ја уби својата девојка, а пред тоа ја остави песната Бацила је све низ ријеку од Индекси, во изведба на нашата најголема македонска музичка ѕвезда, Тоше Проески.

23 ГОД МОМЧЕ СО ПЕСНА НА ТОШЕ И НАЈАВИЛ НА ДЕВОЈКАТА ДЕКА ЌЕ ЈА УБИЕ (ФОТО)
Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1