На Фејс и Твитер зафрканција на сметка на СДСМ и нивните барања (Фото)


uslovi1nova500

uslovi3500

komentari-3-500111

Foto – Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1