Наташа Беквалац сериозно повредена – ги одложи сите настапи (ФОТО)


Наташа Беквалац сериозно го повреди коленото, па мораше да ги одложи сите промотивни активности закажани во претстојниот период.

Natasa1-450x446

„Секогаш не оди онака како што сме замислиле… Поради силна повреда на коленото и лекувањето кое, ако даде Господ, ќе трае околу две недели, принудени сме да ги одложиме сите настапи закажани за претстојниот период. Албумот ’Оригинал’ е готов и одвај чекам да го преслушаме сите заедно. Кон средина на август продолжуваме со свирките. Ве бакнувам и чувајте го здравјето“, порача пејачката на Инстаграм.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1