Нека ни е вечна Македонија!!!!


На 8 септевмври 1991 година, граѓаните на оваа земја кажаа Да, за самостоја и независна Македонија.

“Нека им е честитит денот на независноста на сите Македонци. Нека ни е вечна Македонија!!!!”

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1