Непрепознатлива Хурем:Еве како изгледа актерката по пластичните операции (фото,видео)


Меријем Узерли која се прослави со улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величестевниот“ беше дел од гостите на Канскиот филмски фестивал

Турската ѕвезда е активна на нејзиниот Инстаграм профил, а многумина од нејзините фанови забележале дека Меријем „претерала“ со пластичните зафати .

Имено, актерката уживала на приватна забава на која гостите ги забавувал Енрике Иглесијас, а видео снимка споделила на  социјалните мрежи. Токму тогаш многумина забелеале дека Меријем изгледа поинаку. Актерката ги зголемила усните, но и јагодиците кои некогаш не беа толку нагласени. Меријем се уште не се огласила по овој повод.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1