Невеста од Куманово се омажи за познат пејач – ја земаа со хеликоптер (Видео)


Куманово долго ќе ја памети оваа свадба. Имено, популарниот пејач од Албанија, Синан Џоџа неговата избраничка од Kуманово си ја однесе дома со хеликоптер.Screenshot_43 Screenshot_44

Ова е „спектаклот“ за кој долго ќе се зборува во Куманово:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1