Обраќање на претседателот Иванов до граѓаните во 17 часот


Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, денеска – 7 декември 2018 година, петок, во 17:00 часот, ќе се обрати до македонскиот народ и граѓаните на Република Македонија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1