Олимипијка славејќи заборави дека не носи градник па почна да се соблекува (Видео)


olimpijka striptizОлга Граф беше првиот домаќин кој го освои медалот на Зимските Олимписки игри во Сочи и понесена од целата радост и возбуда почна да се соблекува пред публиката заборавајќи дека не носи градник.

– Целосно сум заборавила! Имаме добри костуми и многу се тесни… просто во тој момент сакате да дишите нормално и ќе посакате дури и да соблечете се од вас. Но кога се се заврши, сфатив дека може да се најде овој гаф  на Јутјуб . Но не мислам дека ќе биде толку страшен, рекла низ смеа Граф.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1