Ова кученце е изгубено, а девојчето сопственик е мнгоу тажна – ЈАВЕТЕ СЕ следува НАГРАДА!


Ова кученце Хаска е изгубено – или украдено денеска. Девојчето кое е сопственик е премногу тажна и моли да и се врати кученцето. Се одзива на името АЈА, а ја снемало во населбата Даме Груев – општина Ѓорче Петров.

,, Ве замолувам сите, доколку ја препознаете 4 месечната хаска да ми се јавите, кученцето премногу ми значи,,

Ако некој ја препознае јавете се на 071 96 85 82  и 070 92 74 56
Следува награда

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1