Видео:Хранеле галеби со лаксативи за да им се смеат на жртвите


Доколку здогледате како некој на плажа бега да се засолни и притоа вришти од смеа, знајте дека е време да трчате колку што ве држат нозете побрзо. Галебите „бомбардираат“ наоколу.

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1