Овој човек на Асад е неуништлив – преживеа директен удар од ракета! (ВИДЕО)


Во тек е битка за за сиријскиот град Алепо од кој сириската армија на претседателот Асат се обидуваат да ги исчистат терористите на Слободната сириска армија, а додека багерист копал ровови за сириската армија, бил дирекно погоден со американска ракета ТОВ.sirija bagerist

Иако беше дирекно погоден со ракетата, тој излегол од багерот и избегал.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1