ШОКАНТНО!!! Македонец во Грција вознемирувал морж – Пародија


mmorzzДвајца млади Македонци решија да се пошегуваат со веста за Македонецот кој вознемируваше фока во Хрватска.

Смислата за хумор на овие момци е за пофалба.

ШОКАНТНО!!! Наш државјанин повторно фатен на дело како вознемирува морж.

Македонецот со иницијали И.С. од Струмица, денеска беше виден како вознемирува морж на една од плажите во Грција. Погледнете го застрашувачкото видео.

Погледнете како Македонец вознемирува “морж“ во Грција.

Курир.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1