Поплава во Сити мол – Видео


Вода на сите страни, работници кои со крпи и џогери се обидуваат да ја соберат водата – ова се гледа на видеото поставено пред 2 дена на youtube.

Според авторот снимката е од ново отворениот Сити мол. Нема информации од каде толку вода, дали пукнала цевка?

Поврзани вести –

Фото: Скопје СИТИ МОЛ со примеси на Шутка
Зошто е Carrefour толку евтин – сам си прави цени на тепка? (Фото)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1