Поплавени ИЗЛЕТНИЦИТЕ: Треска надојде, автомобилите им завршија во вода (ФОТО)


Не е прв пат да се види ваква фотографија од излетниците во близина на Сарај. Овој пат настрадаа само две возила. Лекцијата е не мора да се паркира баш до реката! Надоаѓа!

Foto - facebook / zid na soobrakjajniot sram

Foto – facebook / zid na soobrakjajniot sram

Screenshot_123

Foto – facebook / zid na soobrakjajniot sram

Screenshot_124

Foto – facebook / zid na soobrakjajniot sram

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1