Пред очите на полицијата охриѓани претепале момче


 

На плажата пред хотелот „Макотекс“ во Лагадин, тројца охриѓани крвнички тепале  29 годишно момче од Пештани.

На местото била и полиција, но не можеле никако да ја спречат тепачката. Како што јави Сител еден од полициските службеници испукал и три истрели во воздух, па насилниците дури тогаш се смириле. Четворицата се приведени и во тек се мерки за целосно расчистување на случајот.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1