Резултати од уписи на Факултетите во Македонија


 

 

Факултетите во Македонија ги објавија резултатите од уписите на нови студенти во академската 2012 – 2013 година. Комплетниот список на резултати го објави факултети.мк, можете да го погледнете ОВДЕ

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1