Шеќеринска во купачи – ја уловија како се сонча на плажа на Јонско море


До редакцијата на порталот Република пристигнале фотографии сликани во местото Сивота на Јонско море на кои се гледа заменик претседателот на СДСМ, Радмила Шекеринска како во бикини се сонча на плажа. Таа на одмор била со својот сопруг Бобо Јанковски.

Местото викано Сивота се наоѓа на Јонското море и важи за едно од полуксузните места на западниот брег на Грција.

Foto - Republika.mk

Foto – Republika.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1