Шокантно: Дона Арес проговори од што добила рак!


Дона Арес во интервју за една телевизија открила од што се труела и што предизвикало рак со кој се бори изминативе месеци.

donaaaa-fb

Оваа снимка ќе предизвика бура во јавноста во Босна, но и во регионот, многумина ќе се запрашаат што купуваме и колку е тоа сигурно.

– Мене лично, тоа што мислам дека ме отру, знам дека сите ќе ме напаѓаат поради ова, е млекото. Дефинитивно млеко од тетрапак. Јас сум подготвена да потпишам дека е зло, наведува пејачката.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1