Шокантно: Снимено како келнер на бродот на Дизни сексуално злоставува 11год девојче


На интернет се појави видео од сигурносни камери од еден брод. На видеото може да се види како келнерот Милтон Браганца (33), обвинет за злоставување на 11-годишното девојче, влегува со неа во лифтот, каде  ја допира по градите и се обидува насилно да ја бакне во уста. Инцидентот се случил на луксузниот дозниев крузер.

Image.ashxПритоа 33-годишниот Индиец, е обвинет дека го нападнал девојчето во Флорида, и тоа веднаш по тргнувањето на бродот.

Бидејќи локалната полиција во Флорида не била информирана тој останал на бродот до крајот на патувањето. Бахамите- биле последна дестинација на бродот. Па локалната полиција на Бахамите, веднаш реагирала.

Тој на полицијата и признал дека го допирал девојчето по градите. Нејасно е зошто бабата на девојчето одлучила да не покренат ништо против сторителот, а поради тој факт тој бил пуштен. Но сите беа шокирани откако оваа снимка излезе во јавност. По што полицијата од Флорида изјавила дека овој случај нема да го остават неказнет, и планираат да продолжат со постапката.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1