Швеѓанка некрофил – чувала черепи за сексуално задоволство (Фото)


37 годишна жена од Шведска е осомничена дека користела човечки коски, меѓу кои и 6 черепи и една кичмена коска за ,,сексуално задоволство,,

При претресот во нејзиниот дом полицијата била запрепастена кога пронашла коски, черепи, како и фотографии на кои таа е во љубовен занес со коските. На неколку од нив страсно ги бакнувала черепите. Пронашле и ЦД со наслов ,,моја некрофилија,,

На судот таа ги негирала тврдењата и сведочела дека коските ги чувала поради историски и медицински интерес. Не сакала да каже од каде и се. Таа е осудена во судот во Гетеборг дека го ,,нарушила,, мирот на мртвите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1