Си има свој харем: Овој човек живее со 5 жени и своите 24 деца (Видео)


Ова е навистина необична приказна за еден човек по име Брејди Вилијамс, неговите пет сопруги и неговите 24 деца.
Семејството Вилијамс се разликува од секое нормално семејство, но тоа не е се, тие се разликуваат и од другите полигамни семејства.brady-williams-696x456-13767
Никогаш не спијат заедно, ниту пак некоја жена се меша во односите сп некоја друга жена. Иако изгледа чудно тие имаат многу строги морални принципи.
Секоја жена живее во посебен влез со своите деца, а Брејди секоја вечер го меува креветот, така што секоја жена го има покрај себе секоја петта вечер.
Јадат сите заедно, иако немаат толку голема маса, а и многу други активности ги извршуваат заедно.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1